Spominski tabor na Korošici

Ko sem že mislil, da nam bo letošnje deževje tabor potopilo smo ujeli dva lepa dneva s soncem.
V soboto in nedeljo se je zbralo 6 članov AO Trbovlje in dva pridružena člana iz AO Litija. V prijetnem in na trenutke že kar vročem vremenu smo plezali v Velikem vrhu na Dleskovški planoti. Kljub lažjim smerem pa smo ob prelepih razgledih uživali.
Kogar ni bilo mu je lahko žal, vsi pa vabljeni, da se nam pridružite naslednje leto.

Spominski tabor Bojana Pajka

Tradicionalni tabor v spomin na Bojana Pajka bo tudi letos na Korošici in sicer 13. in 14. septembra.
Vabim vse člane da se ga udeležijo. Stene so blizu, smeri – tudi športnih dovolj.

Prosim, da mi vsi ki se boste tabora udeležili sporočite na: marko@planika.net ali pošljete sporočilo na 031 210 717 da rezerviramo prenočišče.

V primeru da bi bile vremenske razmere slabe se tabor prestavi na naslednji vikend.

LP Marko

Tabor Korošica 2013

Vabim vse, ki si želite druženja v lepem ambientu Korošice, da se nam pridružite 7. in 8.9.2013 na taboru.
Korošica ponuja obilo možnosti za športno plezanje v bližnjih plezališčih, plezanje v stenah Dedca, Vršičev, Vežice …
Prijavite se čimprej, da se rezervira prenočišče.
031 210 717 – Marko

Čistilna akcija

Dobil sem spodnje sporočilo. Mislim da je prav, da po svojih močeh pomagamo urediti plezališče Brnica, saj jih tudi sami z veseljem uporabljamo.

Vabimo vsakogar, ki bi želel prispevati k urejenosti in izgledu tega športnega objekta na prostem še posebej pa vse ljubitelje plezanja, da se nam pridružijo v akciji 13.10.2012 ob 9h zjutraj. LP Društvo Špaltna

Tabor na Korošici 15. in 16.9.2012

AO Trbovlje vabi na Korošico na plezalni tabor ki bo 15. in 16.9. 2012. Vabljeni alpinisti, pripravniki, tečajniki in športni plezalci. V stenah Dedca, Vršičev, Vežice in Ojstrice je pestra izbira smeri. Tudi športni plezalci imajo na voljo več plezalnih sektorjev.
Tabor je tradicionalen, v spomin na našega člana Bojana Pajka, ki se je ponesrečil v Mojstrovki.

Vabimo tudi člane AO Litija da se nam pridružijo !

Vsi ki se boste tabora udeležili me kontaktirajte na 031/210 717 da rezerviramo prenočišča.
V primeru slabega vremena bo tabor prestavljen na naslednji vikend.

Mala Mojstrovka – Severni raz

Sveže jutro začneva na Vršiču. Sonce naju ujame na poti proti Vratcem. Veliko planincev gre v Hanzovo midva pa nadaljujeva pod Severni raz. Ena naveza je že pred nama a imata dovolj prednosti da se ne čakamo. Plezanje v senci je res prijetno in že pred poldnevom sva na vrhu. Sestop po južni strani v opoldanski vročini pa nama vzame voljo da bi splezala še eno smer. Tako zaključiva turo v senci smrek pred Erjavčevo kočo.